Autoškola Václav Synek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Václav Synek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Václav Synek < <

S výcvikem u pana synka jsem byl spokojený, občas tedy nadával ale co znám a vím od pana Synka vždy odešli super řidiči.
vloženo: 7. února 2024
vložil: Ondřej Tříska,

Pan Synek je neomalený a hrubý, při jízdě na vás ustavičně řve a jediné co si z kurzu odnesete jsou traumata na dlouhá léta.
Nedoporučuji!!!
__________________
Aby jsi se nerozbrečel &#128512; když jsi nebyl schopný si zapamatovat zcela triviální věci, tak přichází zdůraznění dané chyby !!!
Jestli to nejsi schopný pochopit, tak jezdi radši sockou....
vloženo: 6. listopadu 2023

Nedoporučuji!!!
vloženo: 4. listopadu 2023

Ponižování, nadávky, narážky... hnus ! Pan Synek učí pod tlakem a v domnění, že přece každý umí řídit sám od sebe a hned po druhé jízdě vám je schopný říct, že jezdíte jako blondýna nebo něco horšího. I kdybyste jezdili jako profesionální řidič, tak si vždy najde něco, za co vás poníží nebo za co vám začne nadávat, a ať vás ani nenapadne si jízdy korigovat sami, protože pan Synek vám řekne kdy a v kolik budete mít jízdu a na argument "mám školu"/"mám práci" vás doslova pošle do prde*e. Autoškolu jsem úspěšně dokončil, ale po této hrůzné zkušenosti bych ji nikomu NEDOPORUČOVAL. Čtrnáct tisíc korun je v dnešní době sice "krásná" cena, ale zde cena/výkon opravdu neočekávejte.
vloženo: 27. listopadu 2022

Celou jízdu vás ponižuje, nadává a je sprostý a každou jízdu jsem probrečela. Kvůli němu se i teď řízení bojím a musela jsem taky přestoupit jinam + k holkám má sexuální narážky
vloženo: 20. října 2022

vloženo: 20. října 2022

Styl vyučování naprosto příšerný. Pan Synek na vás neustále křičí v domnění, že vás to přiměje se lépe soustředit či podat lepší výsledek. Bohužel se nevyhnete ani posměškům na vaši osobu a za každou sebemenší chybu se pan Synek nebojí vám ukázat, kdo je tady ten instruktor a kdo tu velí. Druhou jízdou jsem už pocítil, že pan Synek nebude zrovna empatický člověk, ani když jste za volantem strávil teprve cca. 2 hodiny. Velice NEDOPORUČUJI tuto autoškolu. Vyhozené peníze a čas.
vloženo: 27. října 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
vloženo: 24. října 2021
vložil: Karel M., emailová adresa nezveřejněna

Aktuální rok 2021
Pan Synek nejspíše zamrzl ve výuce autoškoly v minulém století, pokud chcete moderní autoškolu, tak sem rozhodně nechodit! Učí pod tlakem a v domnění, že budeme jako diamanty....Při jízdě vás ponižuje, má různé vytáčky a výhružky a to opakovaně. A to za volantem je velmi nebezpečné... V žádném případě neexistuje, že si vybíráte čas a datum jízdy. Jede si svůj styl a nepřistupuje individuálně k žákům, velice nedoporučuji! Pěstuje ve vás strach z řízení. Kdybych si měla vybrat znovu, absolutně sem nejdu.
vloženo: 23. října 2021

Za týden u pana Synka jsem byla vědomostně a zkušenostně připravená víc, než v jiné autoškole za měsíc. Nyní si plánuji udělat kondiční jízdy a volba padne opět na pana Synka, jak jinak
vloženo: 24. ledna 2016

Uprimne, necitim se jako zrovna velky sikula, ale pan Synek nema moc velkou trpelivost, casto zvysuje hlas, vzdycha, vzteka a to hrozne pusobi na psychiku studenta, ktery pak jeste dela vic chyb a navic se mu cela autoskola znechuti. Doporucuji se spise poohlednout jinde.
vloženo: 2. srpna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pro mě nepříliš vhodné neboť nejsem šikovný a možná se snad na řízení nehodím ale vytáčky, nadávky a výhružky mi opravdu k lepším znalostem, dovednostem či zkušenostem nepomohou.
vloženo: 12. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno,

vloženo: 10. prosince 2013
vložil: sona,

Instuktoři mají velkou trlělivost a to je třeba ocenit. Jinak celkem v pohodě autoškola kdo bydlí poblýž určitě neváhejte. Pan S.
vloženo: 13. srpna 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

S touto autoškolou jsem nadmíru spokojená. Poctivé hodiny za volantem i v učebně.Skutečně mám pocit, že jsem se hodně naučila. Ohledně domluv na jízdy nebyl nikdy problém. Znovu panu Synkovi děkuji za trpělivost :-) Velmi ráda tuto autoškolu DOPORUČUJI !!!!!!!!!!! Zýková E.
vloženo: 16. května 2010
vložil: Erika Zýková, emailová adresa nezveřejněna

Je to jedna z těh lepších autoškol :-D
vloženo: 2. prosince 2009
vložil: cerv, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu DOPORUČUJI!!!
Kvalifikovaný a velmi zkušený učitel s profesionálním a přátelským přístupem s co největší trpělivostí!!!!!!!!
vloženo: 2. prosince 2009

Po dvou měsících máme za sebou 1 hodinu jízd. Co jinde trvá 6 týdnů, zde máte hotovo za 5 měsíců. Hrůza. Chaos, neumí plánovat jízdy, a nemají na ně ani čas. NEDOPORUČUJI !!!
vloženo: 10. září 2009

Pokud máte s autoškolou Václav Synek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Václav Synek < <

Autoškola Václav Synek - navigace