Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola TiGO, Lukáš Jandejsek 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Vizitka

Autoškola TiGO
Lazaretní 11a
615 00, Brno
web: https://www.autoskola-tigo.cz

kontaktní údaje


MottoŘIDIČÁK U NÁS ≠ STRES. ŘIDIČÁK U NÁS = POHODA! TiGO: „Prostě jinak…“

Popis autoškoly

Jsme zkušení řidiči a nadšení profesionálové, kteří se rozhodli, že chtějí založit a vést autoškolu lépe, kvalitněji a s nadšením. Vést ji zábavně, motivačně a přinášet novinky které se posléze stanou standardem, aneb podle našeho motta: „PROSTĚ JINAK“.

Od individuálního přístupu ke každému žákovi, přes reprezentativní provozovnu na klidném, dobře dostupném místě až po vysokou investici do moderních a skvěle vybavených výcvikových vozidel. K tomu přidáváme spoustu dalších menších i větších detailů, které nás znatelně odlišují od konkurence.

U nás se rozhodně nemusíte bát učitelů, kteří křičí nebo jsou vulgární. Výcvik nebude probíhat ve znečištěném, polorozpadlém autě, právě naopak. V naší autoškole budete řídit čistá moderní vozidla ve stoprocentním technickém stavu. Na místě spolujezdce vás přivítá příjemný a empatický lektor, který vás postupně naučí, jak být dobrý řidič, a který vás bezpečně a v klidu provede džunglí silničního provozu ve vašich úplných řidičských začátcích.

Chceme vám, kromě teorie, předat co nejvíce praktických rad i zkušeností a tipů. Zbavíme vás obav z řízení, z pohybu v silničním provozu, z parkování i couvání, a podpoříme Vaše řidičské sebevědomí. Naučíme Vás jezdit zároveň bezpečně, defenzivně, ekonomicky a ekologicky.

S námi budete mít nakročeno k tomu stát se skvělými řidiči, které bude řízení bavit a kteří se vždy vrátí bezpečně domů. Což je to nejdůležitější.

Jsme řádnými členy Asociace autoškol ČR.


Vozový park osobní automobil:
  • Škoda Kamiq (rok výroby 2022) [benzín] (Výbava Monte Carlo)
  • Škoda Kamiq (rok výroby 2022) [benzín] (Výbava Monte Carlo)

Autoškola TiGO - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje