Autoškola ÚAMK - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly ÚAMK

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ÚAMK < <

Kurz proběhl rychle, kvalitně, zodpovědně. Profesionální úroveň.
vloženo: 26. srpna 2021

Dobrý přístup, bezproblémové jízdy, instruktor byl taky perfektní. Motorku jsem počas výcviku položil jenom jednou :)
vloženo: 10. listopadu 2018
vložil: Honza, emailová adresa nezveřejněna

z 8učitelů 1 dobrej. Učitelé si nás při jízdách nevšímali většinu času telefonovali či smskovali při 3tí jízdě sem díky tomu i nabourala učitel se ani nezaptal nato jestli sem v pořádku a naštvaně to otočil do autoškoly. Jinej namě zas celou cestu řval vše co semk udělala bylo špatně a porovnáv mně ze svím 6letým synem který by prý jel líp než já samozřejmě já byla z něj nervozní a dělala sem ještě více chyb. Jízdy sme většinu času jezdila jen kolem pracáku igy až po 16 hodinách sem se naučila jezdit a to díky změně učitele kterej znich jedinej mě něco naučil bohužel byl věčně plnej .Jinak z praktickou výukou sem byla spokojená pan učitel nám s ochotou vše vysvětlil.
vloženo: 3. července 2015
vložil: Markéta,

UAMK mohu jenom doporučit, kdybych se rozhodovala znovu, neváhala bych. :-)
vloženo: 7. března 2014

Pohodoví instruktoři, vstřícný přístup a hlavně je jejich cílem spokojenost žáka, kterého něco naučí !!!
vloženo: 16. dubna 2013

Dobry den, tuto autoskolu bych rozhodne nikomu nedoporucila, sama jsem spise nalitla na zazemi autoskoly UAMK, Besip atd.Nechapu, ze delaji prezkusovani a vycvik pro profesionalni ridice. Vyuka hrozna pouhym predcitanim zakoupene ucebnice, jizdy podle instruktoru-nekteri dobri jeden hrozny pan Prochazka ten je bohuzel asi 80lety nervak bez snahy zaky neco naucit,pouze si vyrizoval sve osobni veci.Organizace vyuky otresna,jeden instruktor nevi co dela druhy. Docela casta absence instruktoru pri domluvenych jizdach, chybejici jizdy nebo lekce nelze nahradit z duvodu "vytizenosti"instruktoru, kteri se sami pri jizdach priznavaji, ze nemaji co delat a nemaji sanci si vydelat slusne penize.. Jeste me cekaji zaverecne zkousky na ktere bych se dokazala pripravit sama s pomoci ucebnic ktere jsem zakoupila. Nechapu co stoji cca 9000kc.
vloženo: 2. srpna 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

V žádném případě tuto autoškolu nedoporučuji.Žáci nejsou ke zkouškám dobře připraveni,někteří instruktoři jsou nepříjemní někdy až arogantní a žáky stresují a vyvolávají pocit strachu z jízdy.Spokojená jsem byla s teoretickou přípravou,přednášky se mi líbily a p.Dvořák st.byl moc fajn.
vloženo: 20. března 2010

Pokud máte s autoškolou ÚAMK osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ÚAMK < <

Autoškola ÚAMK - navigace