Autoškola Ústí - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ústí

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ústí < <

Super Autoškola, na zkoušky si myslím, že jsem byl připraven dostatečně.
vloženo: 26. března 2023

Celkový dojem je velmi dobrý, vůbec bych se nebála říci, že skvělý. Teorie byla probrána důkladně, zároveň ale podána jasně, tak aby ji pochopil opravdu každý. Jízd jsem měla zatím jen pár, ale musím říci, že instruktoři jsou velmi trpěliví lidé, člověk nemusí mít žádný stres, ba naopak se během jízdy i zasmějeme. Tuto autoškolu bych doporučila (a doporučuji) každému z Ústí nad Labem, kdo se chystá složit zkoušky. U některých autoškol docházka na teorii není podmínkou, zde však ano, a je to jedině dobře. Navíc nesednete do auta dříve, než teorii splníte, tudíž máte vše nastudované předem. Kdykoli začnete zmatkovat, instruktoři vás uklidní, což je OBROVSKÉ plus. I přesto, že mám za sebou teprve pár jízd, se nebojím, že bych se nenaučila do závěrečných zkoušek vše, co potřebuji.
vloženo: 7. října 2022
vložil: Kristýna Suchanová, emailová adresa nezveřejněna

Výuka jízdy bez zbytečného stresu
Mily a vstřícný přístup