Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Ústí - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Ústí

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ústí < <


   Super Autoškola, na zkoušky si myslím, že jsem byl připraven dostatečně.
vloženo: 26. března 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Celkový dojem je velmi dobrý, vůbec bych se nebála říci, že skvělý. Teorie byla probrána důkladně, zároveň ale podána jasně, tak aby ji pochopil opravdu každý. Jízd jsem měla zatím jen pár, ale musím říci, že instruktoři jsou velmi trpěliví lidé, člověk nemusí mít žádný stres, ba naopak se během jízdy i zasmějeme. Tuto autoškolu bych doporučila (a doporučuji) každému z Ústí nad Labem, kdo se chystá složit zkoušky. U některých autoškol docházka na teorii není podmínkou, zde však ano, a je to jedině dobře. Navíc nesednete do auta dříve, než teorii splníte, tudíž máte vše nastudované předem. Kdykoli začnete zmatkovat, instruktoři vás uklidní, což je OBROVSKÉ plus. I přesto, že mám za sebou teprve pár jízd, se nebojím, že bych se nenaučila do závěrečných zkoušek vše, co potřebuji.
vloženo: 7. října 2022
vložil: Kristýna Suchanová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výuka jízdy bez zbytečného stresu
Mily a vstřícný přístup
Byla jsem u zkoušky sebevědomá protože jsem věděla, že jsem výborně připravena

vloženo: 9. února 2020
vložil: Tereza,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Ústí osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ústí < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Ústí - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje