Autoškola Vopata Jiří - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vopata Jiří

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vopata Jiří < <

chtěl bych poděkovat panu Vopatovy za to že se k mé osobě zachoval jako profesionál a že mě naučil a dal si se mnou práci ale naučil a za to velký dík s pozdravem Elemír Gábor
vloženo: 18. září 2016
vložil: Elemír Gábor,

vloženo: 9. října 2009
vložil: Vit Vorel,

Sem úpe spokojená s touto autoškolou,super zábava a hlavně připravenost žáků je suprová... Nemohu si na nic stěžovat :-)
vloženo: 31. srpna 2009
vložil: Peťula,

Pokud máte s autoškolou Vopata Jiří osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vopata Jiří < <

Autoškola Vopata Jiří - navigace