Autoškola Wagner - hodnocení a reference

ochota, profesionální přístup
vloženo: 3. srpna 2020
vložil: Josef Prokeš, emailová adresa nezveřejněna

Už od mala jsem velká trémistka, a tak je jasné že po celou dobu učení v autoškole, jsem prožívala pod velkým stresem. Ale nic na tom nemění že s Panem Wágnerem a Paní Wágnerovou jsem byla naprosto spokojená. Nic méně mám dva měsíce po ukončení autoškoly, a není den, kdy neřídím.Díky výborné přípravě jak psychické tak praktické se nebojím si sednou za volat a prostě ujet, jet kamkoli kdykoli.. Klobouk dolů. Velký dík. Martina H.
vloženo: 1. září 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu jsem bohužel nedělala zde, ale po x letech neřízení jsem si vzala kondiční jízdy. Byla jsem naprosto spokojená. Korektní jednání, rychlá domluva jízd a hlavně naučí vše potřebné. Mohu vřele doporučit.
vloženo: 30. září 2014

V autoškole jsem byla spokojená. Nemám srovnání, protože jsem nechodila do jiné, ale dle vyprávění žáků jiných autoškol, je tato dobrá. Přístup pana Wágnera je pohodový. Nekřičí, neztrapňuje. Vše vysvětlí a procvičí. Jen jedinou výhradu, kterou mám, je parkování - to jsme téměř netrénovali. Dobrým řidičem se ale stejně stanete až po nějaké době, autoškola poskytne jen základ, ostatní je na vás samých. Tuto autoškolu vřele doporučuju. Od kvality služeb, přes profesionální přístup, až k příznivé ceně.
vloženo: 24. března 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vynikající autoškola.Vřele Všem doporučuju.Pan Wágner je skvělý.Jsem ráda,že jsem se rozhodla pro tuhle autoškolu.Moc Děkuji.
vloženo: 30. listopadu 2012
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna

sice jsem zde dělala autoškolo před asi 15 lety, ale že je dobrá je jasné, už proto že se stále drží. Skvělý přístup, byli jsem připraveni tak že celá skupina 8 lidí udělala řidičák na poprvé a to už po 6 týdnech. Takže z mé strany jen vřelé doporučení.
vloženo: 3. listopadu 2012
vložil: Lucie, emailová adresa nezveřejněna

DOPORUČUJI !! Skvělý přístup, pan Wagner je pohodář a dobře naučí. Jsem na 1000% spokojená. Děkuji :)
vloženo: 6. října 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Doporučuji!!! Výborný přístup.. pan Wágner je pohodář.. umí vše výborně vysvětlit, takže ani technika neni problém :-).
vloženo: 7. června 2012
vložil: Ivana,

Doporučuji!!! Pan Wágner je velice pohodový instruktor. Vše výborně vysvětlí, takže i s technikou žádný problém :-).
vloženo: 7. června 2012
vložil: Ivana,

Profesionální prístup k výuce,tak k žákům.
vloženo: 22. prosince 2011
vložil: František Theuser, emailová adresa nezveřejněna

Velmi profesionální přístup pana Wagnera jak k výuce,tak k žákům.

vloženo: 22. prosince 2011
vložil: Theuser František,

Skvělá autoškola, skvělý instruktor! Pan Wágner je pohodář a srandista, s ním se u jízd člověk nenudí! Dokáže nauči a já zkoušky jako jedna z mála ve skupině udělala hned na poprvé! fakt doporučuju!!!!!
vloženo: 25. června 2011
vložil: Pavlína, emailová adresa nezveřejněna

Maximální spokojenost
vloženo: 15. prosince 2010
vložil: Bronislav Gembarovič, emailová adresa nezveřejněna

Bezva autoškola, pan Wagner učí jezdit naprosto v pohodě a s klidem, na nikoho nezvyšuje hlas, je velmi ochotný a naučí. Neuměla jsem vůbec nic a za 2,5 měsíce jsem hned napoprvé složila zkoušky! Děkuji mu za všechno.
vloženo: 14. prosince 2010
vložil: Jana Kočová,

Vřele doporučuji! Kvalita, profesionální přístup a oboustranná spokojenost :)
vloženo: 23. října 2010
vložil: Milan, emailová adresa nezveřejněna

:)Mě se líbilo vše od přístupu kemě jako k žákovi i závěrečné zkoušky.
vloženo: 20. září 2010
vložil: Iveta kičinková ,

jsem ráda že jsem poslechla lidi který u pana Wágnera autoškolu dělali.Je to opravdu pohodář,a hlavně když jezdíme je užasnej,neni to žádnej nervák jako jsou v oststních autoškolách.a to je dost duležitý.
vloženo: 9. listopadu 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

ano je dobre nemuzu si stezovat nani
vloženo: 26. října 2009