Autoškola Zícha - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zícha

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zícha < <

Autoškola Zícha , je opravdu vynikající.
Na mostecku ta nejlepší.
vloženo: 7. srpna 2016
vložil: Michal,

Na zkoušky jsem byla perfektně připravena. Velmi doporučuji, za mě 1 s hvězdičkou:-)
vloženo: 29. listopadu 2015
vložil: Zuzka,

Je to spíš pro ty, co řídit umí a jenom potřebují papíry.
vloženo: 26. září 2014

vloženo: 19. května 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Je to ten největší debil co jsem poznal. Pořád prudí, ponižuje a nic vás nenaučí! Mám pocit, že ty kladný hodnocení, co tu jsou, si napsal on sám.
vloženo: 30. května 2012

Mohu jen a jen doporučit!!Pospěšte,chtějí ukončit působení autoškoly...Pan Zícha st. sice přísný,ale opravdu naučí,paní Zíchová je zlatíčko a pan Zícha ml. je pohodář.
vloženo: 20. ledna 2012
vložil: Petra Cikánová, emailová adresa nezveřejněna

Můj výcvik v autoškole proběhl perfektně. V této autoškole je indiviuální přístuk ke každému zvlášt. Chvíly jsem měl pocit že jsem v autoškole sám. A příprava k testům tyla taky skvělá. Proto hodnotím na výbornou
vloženo: 26. prosince 2010
vložil: Ondra,

Je pravda,že starší p.Zícha je přísný,ale mě opravdu jezdit naučil,a že to taky se mnou při jízdách nebylo lehký,teorie a technika mně problémy nikdy nedělaly,ale jízdy to byla opravdová hrůza,ale jezdit jsem se naučila.Ráda vzpomínám i na pani Zíchovou i p.Zíchu ml.,při jízdách byl klidný a mně se s ním dobře jezdilo.Řidičák mám skoro čtyři roky a jezdím každý den.Můžu všem lidičkám vřele doporučit,autoškolu p.Zíchy!!!!!!!!! Padevětová Jitka.
vloženo: 15. září 2010
vložil: Jitka Padevětová,

Tak od tří kamarádek mám, že tam NIKDY!!! Zícha je prý příšernýnervák, pořád na lidi řve, spoustě kvůli tomu naprosto znechutil řízení. Prý rozbrečí i chlapy a lidi mu vylézají uprostřed jízdy z aut. Potvrdily mi to 3 kamarádky nezávisle na sobě, ani se neznají.
vloženo: 5. srpna 2010

Ahoj zajímalo by mě kde se přihlašuje do této autoškoly a kde sídlí. V základních informacích je napsáno Lipová 13/860 ale tam žádná autoškola není prosím odpovězte.

vloženo: 12. června 2010
vložil: Martina B.,

Ahoj chci se zeptat jestli tato autoškola má nějaké internetové stránky. děkuji
vloženo: 3. června 2010
vložil: Nikol,

Myslím si, že tato autoškola je na mosteckém okrese ta nejlepší. Za velice přijatelnou cenu opravdu naučí, poctivě se žákem jízdy odjezdí a ještě k tomu jsou moc milí, ochotní a vstřícní.
vloženo: 15. února 2010

Autoškolu u rodiny Zíchů mám zdárně za sebou 2 měsíce. Celkový průběh kurzu byl pro mne těžký, ale v hodinách výuky většinou zábavný. Pan Zícha vyučoval vtipným stylem... např. Stůůůůj !!! :-D .. Na zkoušky jsem byla docela připravená, ale kdybych se neučila, neprojdu. Určitě doporučuji tuto autoškolu u rodiny Zíchů budoucím žákům. Tato autoškola opravdu naučí ;-)
vloženo: 16. ledna 2010
vložil: Eva Žaludová,

Tahle je ta pravá...naučí, na hodinách byla sranda a i za tu krátkou dobu mi celá rodina Zíchů tak nějak přirostla k srdci...:)
vloženo: 12. ledna 2010
vložil: Veruschka, emailová adresa nezveřejněna

Naučí. A byla i sranda. :-)
vloženo: 3. prosince 2009
vložil: Kačka,

Autoškolu už mám zdárně za sebou pře dva a půl roku.Na testy jsem se přilásila proto,jestli jsem to ještě nezapomněla.I když testy mně nedělaly nikdy problémy,ale spíše jízdy,ale pod vedením pana Zíchy a jeho rodiny jsem to zvládla napoprvé.Nyní jezdím autem,opravdu každý den a rodině Zíchů tak děkuji,je tam přístnost,ale naučejí!!!!
vloženo: 18. listopadu 2009

doporučuji
vloženo: 14. září 2009

:) šlo to