nový vodičský preukaz

• Od: študent nový vodičský preukaz
    dobrý deň, chcem sa len opýtať, či a za akých podmienok si môžem urobiť v čechch vodičský preukaz. Dva a pol roka žijem a študujem a pracuje v čechách, no trvalý pobyt mám stále na slovensku zamestnvatel ma posiela na služobnú cestu do USA a je namám čas ísť na slovesko si urobiť VP, čo potrebujem k tomu, aby som si ho mohla urobiť v čechách?
    každý mi hovorí niečo iné a zákon tiež, na koho sa môžem obrátiť o radu

Vloženo 6. října 2011 (22:35) uživatelem študent z IP adresy 109.230.XX.XX
    • Od: AUTOŠKOLA NEUMANN ( ) RE: nový vodičský preukaz
      Při zahájení autoškoly musíte mít v nějakém dokladu prokazujícím totožnost napsánu českou adresu na které pobýváte na území ČR.
      Pro vydání ŘP musíte mít na území ČR pobyt min. 185 dní ../ doložením studia za určitých podmínek vystačí . autoškola kterou si vyberete Vám případně ještě poradí.

Vloženo 6. října 2011 (23:26) uživatelem AUTOŠKOLA NEUMANN ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: študent RE: RE: nový vodičský preukaz
        ano treba mať pobyt v ČR aspoň 185 dní, ale ďalšia časť vyhlášky hovorí, že ak som študent stačí potvrdenie zo školy, obtelefonavala som viacero autoškol, ale žiadna mi nezaručila, že bude akceptovať potvrdenie o návšteve vysokej školy, zdá sa mi, že autoškoly to nechcú rešpektovať, alebo majú zlé skúsenosti,je to dosť zavádúcejúce, každý sa riadi inou vyhláškou

Vloženo 7. října 2011 (17:44) uživatelem študent z IP adresy 109.230.XX.XX
        • Od: AUTOŠKOLA NEUMANN ( ) RE: RE: RE: nový vodičský preukaz
          splňujete podmínky přijetí k výuce v AŠ , a současně i splňujete podmínky vydání . .Nebude žádný problém . . .pár už takových "studentů" jsem měl . . . nehledě na to , běžte se zeptat na Odbor dopravy v místě "obvyklého" pobytu v ČR , zda jim Vaše doložení pracovními smlouvami atd. stačí . .

Vloženo 7. října 2011 (17:56) uživatelem AUTOŠKOLA NEUMANN ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
          • Od: študent RE: RE: RE: RE: nový vodičský preukaz
            dakujem za radu, skusim a ak budem ešte potrebovať pomoc alebo radu, znovu sa ozvem

Vloženo 7. října 2011 (19:02) uživatelem študent z IP adresy 109.230.XX.XX
      • Od: student ( ) RE: RE: nový vodičský preukaz
        dobry den, vacsina autoskol ma odmieta ... ale nakoniec som jednu nasla, podmienky pre zahajenie kruzu splnam, obavam sa vsak vydania ridickeho prukazu - kde najdem presne podmienky a co preto musim spravit aby mi ho vydali na zaklade potvrdenia o navsteve skoly (pripadne mam aj pracovne zmluvy, na ktore som tu pracovala 2 roky spatne)

Vloženo 7. října 2011 (08:11) uživatelem student ( ) z IP adresy 199.64.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek nový vodičský preukaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.