Autonehoda

• Od: Bayerová ( ) Autonehoda
    Hledala jsem parkovcání a jela jsem po ulici v městě. Najednou jsem si uvědomila, že jsem parkování minula, tak jsem v naprosto prázdné ulici couvala a pak zahnula doleva do vjezdu . Nedala jsem blinkr.... ze zadu se přiřítilo černé auto, pravděpodobně bez světel, protože jsem nic neviděla a narazilo do mého levého kola, nárazníku a blatníku. Chtělo mne předjet...Podle mého názoru došlo ke dvěma chybám : nedání blinkru a nepřízpůsobení rychlosti okolnostem. Co je větší "hřích" ? Policii jsme nevolali, ale mám popis nehody na formuláři pojišťovny a fotky.
    Děkuji Bayerová

Vloženo 7. října 2011 (10:05) uživatelem Bayerová ( ) z IP adresy 94.138.XX.XX
    • Od: Mileniala ( ) RE: Autonehoda
      Spíše bych doporučila se podívát na tento článek https://www.dopravniznaceni.com/Jak-postupovat-pri-dopravni-nehode-b4911.htm Je tam celý postup :)

Vloženo 31. března 2020 (12:18) uživatelem Mileniala ( ) z IP adresy 86.49.XXX.XXX
    • Od: Autoškola František Malecký ( ) RE: Autonehoda
      Těžko hovořit o hříchu, spíš o spoluvinně obou účastníéků, nelze ani po takto stručném vylíčení určit kdo více či méně přispěl svojí chybou, protože jste si však vyplnili formulář o dopravní nehodě, je na straně pojišťoven aby rozhodli kdo a jakou měrou nehodu zavinil.

Vloženo 11. října 2011 (14:32) uživatelem Autoškola František Malecký ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autonehoda v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.