Hodnocení autoškol v Brně

• Od: administrátor ( ) Hodnocení autoškol v Brně
    Vážení provozovatelé (nejen) brněnských autoškol,

od počátku existence projektu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz se setkávám s případy, kdy provozovatel autoškoly podlehne pokušení a vloží pozitivní hodnocení na svoji firmu. Zatímco v republikovém měřítku jsou tyto případy naštěstí prakticky zanedbatelné, situace v Brně je zcela odlišná - každý pomlouvá každého, za jakoukoliv negativní zpětnou vazbou všichni hned vidí krok konkurence, v pondělí posílá stížnost Franta na Pepu a ve středu Pepa na Frantu.

Řada autoškol pak žádá o odstranění hodnocení nebo rovnou celé prezentace. Od začátku zastávám názor, a bohužel se to s postupem času potvrzuje, že problém není v systému, ale ve způsobu jeho (zne)užívání. Žádné technické řešení k nápravě nežádoucího stavu nepomůže. Když se někdo rozhodne pomlouvat autoškolu v hospodě, také nikoho nenapadne požadovat zavření hospody nebo vyhlášení zákazu komunikace. Hospoda ani internet za nic nemohou, musí se umravnit hosté.

Ve snaze přispět ke zlepšení prostředí mezi autoškolami byla k této chvíli skryta všechna dosavadní hodnocení autoškol se sídlem v Brně. Nově přibyla i možnost upozornit na jakékoliv "podivné" hodnocení, viz odkaz u každého příspěvku pro přihlášené uživatele.

Žádám tedy o klid zbraní a konec podpásových útoků, alespoň na této půdě - někde se začít musí. Jestli se s odstupem času ukáže, že ani tento restart nepomohl, starší hodnocení budou opět obnovena.

Jakékoliv reakce, podněty nebo připomínky jsou vítány.

Vloženo 23. května 2013 (12:41) uživatelem administrátor ( ) z IP adresy 86.49.XXX.XXX
    • Od: Jaroslav Eliáš RE: Hodnocení autoškol v Brně
      Doufám, že se nebudete zlobit, ale tímto si ruším odkazy na Vaše stránky z našich stránek, také takto bez upozornění. Z Vaši strany to spíš beru jako ránu pod pás. Na hodnoceních si zakládáme a jsme v tomto čestní. Víme, že všechna hodnocení, které "jsme měli", byly od našich žáků. Nyní jste je smazali. Velice nás toto jednání mrzí, za nás čestné provozovatele autoškol. Tímto bych rád doporučil ostatním autoškolám, že můžou využít hodnocení na Facebooku nebo Google Places.
      Děkujeme, že jsme tu mohli mít prezentaci naší firmy.

Hezký den a nashledanou.

Vloženo 23. května 2013 (13:46) uživatelem Jaroslav Eliáš z IP adresy 88.101.XX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Eliáš, Brno - http://autoskolaelias.cz
      • Od: administrátor ( ) RE: RE: Hodnocení autoškol v Brně
        Už jsem Vám odepisoval přímo, ale ještě pro ostatní: původní hodnocení jsou k dispozici na adrese ve tvaru http://www.vsechny-autoskoly.cz/autoskola_XXXXX/hodnoceni/?brno=1 (liší se koncem). Bylo by samozřejmě špatně, kdyby jediným výsledkem byla nespokojenost slušných autoškol. Každý, kdo na hodnocení odkazoval, si může zvolit, jestli změní odkaz nebo počká, až se v systému přirozenou cestou objeví nová hodnocení.

Vloženo 23. května 2013 (14:20) uživatelem administrátor ( ) z IP adresy 86.49.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Hodnocení autoškol v Brně v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.