Učitel autoškoly

• Od: Petr ( ) Učitel autoškoly
    Dobrý den! Bydlím na okrese Hodonín a chtěl bych absolvovat kurz pro učitele autoškoly se zaměřením na možnost provádět do budoucna teoretickou i praktickou výuku v některé autoškole. Jsem držitel řidičského oprávnění pro skupinu A,B, mám vysokoškolské vzdělání.
    Mohl bych dostat bližší informace k dané problematice?(počet hodin a průběh výuky, přibližná cena kurzu, atd. ...)
    Děkuji, s pozdravem Ing. Petr Flašar

Vloženo 22. října 2013 (10:58) uživatelem Petr ( ) z IP adresy 94.199.XX.XXX
    • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: Učitel autoškoly
      ...mala rada, obvolejte AS a vyberte si dle ceny, a nechte se prekvapit budou "zajimave " nabidky, ev. PORADIM na dalku, AS Petra, Stransky, mbl.c.- 606 728 696-:) a at se dari potenc. kolego-:)

Vloženo 31. října 2013 (23:14) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Učitel autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.