pozastavení řidičského oprávnění

• Od: Honza ( ) pozastavení řidičského oprávnění
    Dobry den. Doktor mi pozastavil řidičské oprávnění a po 12 měsících mam jít na dopravně psychologické vyšetření. Chci se zeptat jestli nebudu muset dělat i přezkoušení v autoškole? Děkuji.

Vloženo 23. října 2013 (12:35) uživatelem Honza ( ) z IP adresy 109.80.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: pozastavení řidičského oprávnění
      Měl jste tedy pozastaven ŘP jen na 12 měsíců ? Pokud ano , tak se Vás zkoušky "OZ" v autoškole netýkají , a musíte absolvovat pouze dopr/psych. vyšetření.

Vloženo 23. října 2013 (15:41) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek pozastavení řidičského oprávnění v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.