Recenze

• Od: Bohunka Recenze
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola František Brozman, Karlovy Vary

Sama jsem se rozhodla o přestup do této motoškoly k výuce, až po několika doporučeních, jelikož jsem nevěřila, že je někdo schopný mě to naučit a bude mít se mnou svatou trpělivost. Mnozí možná namítnou, že naučit se teorii zvládne každý sám (zapůjčení učebnice s výukovým programem), řízení je o talentu (trénink na cvičišti na více typech motorek-slalom, výjezd do terénu) a učitel je spíš jen průvodce buď za víc, či míň peněz. Ale to vše je omyl. Učitel je však ten nejvlivnější činitel, který ovlivnil celý můj přístup a zodpovědnost k řízení. Určil, zda jen absolvuji kurz, či najdu potěšení v řízení motocyklu, ba dokonce jsem našla ztracenou sebedůvěru k sobě samotné. Naučil mě vážit si motorky a zbytečně ji nedávat zabrat. ;-) Motivoval mě zlepšovat se a nevzdat se při prvním kolapsu. Správný učitel mě nenaučil jen správně řídit motocykl, ale pomohl být o něco lepším člověkem. To, co Vás naučí, použijete v provozu a budete ještě dlouho vzpomínat a navíc doba učení bude pro Vás příjemně stráveným časem. S pozdravem motorkářka tělem i duší Bohunka.

Vloženo 6. srpna 2014 (19:43) uživatelem Bohunka z IP adresy 90.177.XXX.XXX
    • Od: Jiří Procházka RE: Recenze
      Děkuji panu Brozmanovi za výuku a přístup. Musím říct, že co pan Brozman při výuce a samotné jízdě řekne a poradí si opravdu zapamatujete a moc Vám to pomůže.
      Děkuji všem z autoškoly...

Vloženo 15. dubna 2019 (08:48) uživatelem Jiří Procházka z IP adresy 194.228.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Recenze v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.