Žádost o řidičské oprávnění

• Od: Lukáš87 ( ) Žádost o řidičské oprávnění
    Dobrý den,
    ocitl jsem se v prekérní situaci a prosil bych o pomoc s několika dotazy. V roce 2007 jsem úspěšně absolvoval závěrečné testy v autoškole a úspěšně zakončil jízdy. Bohužel jsem však na 3 roky záhy odcestoval do ciziny a nezažádal si o vydání řidičského průkazu. Řízení jsem až do této doby nepotřeboval a proto jsem i v rámci své vlastní lenosti neřešil vydání řidičského průkazu. Aktuálně však v rámci mého povolaní bude nutné velmi často cestovat automobilem po celé ČR a proto budu ŘP potřebovat jak nejrychleji to bude možné. Na magistrátu v online dotazech mi odpověděli že potvrzení o absolvování zkoušek nesmí být více než 6 měsíců staré a tuto podmínku rozhodně nesplňuji.
    Existuje nějáká možnost jak tuto situaci vyřešit, nebo je nutné absolvovat celou autoškolu znovu ?
    Rád bych totiž absolvoval v některé z Pražských autoškol pouze několik kondičních jízd.

Samozřejmě rád u někoho kdo mi rychle poradí :)

Lukáš Vršecký

Vloženo 11. srpna 2014 (14:31) uživatelem Lukáš87 ( ) z IP adresy 213.151.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Žádost o řidičské oprávnění
      Do půl roku po zkouškách musíte zažádat a do půl roku od zažádání vyzvednout. Mají pravdu. Aš znovu.

Vloženo 14. srpna 2014 (20:39) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
      • Od: autoškola novotný ( ) RE: RE: Žádost o řidičské oprávnění
        To není až zase tak pravda= pokud máte potvrzení o složení zkoušky, stačí jen absolvovat opět zkoušku! A ne výcvik!!!

Vloženo 15. srpna 2014 (14:51) uživatelem autoškola novotný ( ) z IP adresy 178.17.X.XX
        • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: RE: RE: Žádost o řidičské oprávnění
          Oni na úřadech nejsou ve svých názorech zcela za jedno.

Vloženo 15. srpna 2014 (19:00) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
          Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Žádost o řidičské oprávnění v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.