Autoškola Václav Vyskočil Sokolov

• Od: Bc.Pavla Čejková ( ) Autoškola Václav Vyskočil Sokolov
    Přeji pěkný den,nedávno jsem si rozšiřovala ŘP o skupinu A.Musím se s Vámi podělit s velice dobrou zkušeností s touto autoškolou,já osobně o sobě vím že nejsem moc bystrý žák ,pletu si strany,zmatkuji, sem nepozorná a nervozní z jakéhokoli zkoušení.Byla jsem velice překvapená jak se mi instruktor Jiří věnoval,trpělivě vysvětloval a svým přístupem docílil toho ,že všichni moji spolubojovníci i já sme zdárně ukončili kurz.Cena byla také milá a proto vám tuto autoškolu jen doporučuji,já sama jsem tam už přihlásila dceru která je celá já.Vím že tam by s pohodě i bez stresu naučili jezdit i opici.Ještě bych chtěla podotknout,že s náma byli probrány všechny předpisy,zákony,vyhlášky,značky i modelové situace.Nevěříte???Přesvěčte se! Budete mile překvapeni jako jsem byla já.

Vloženo 20. listopadu 2011 (17:16) uživatelem Bc.Pavla Čejková ( ) z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola Václav Vyskočil Sokolov v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.