hlavni silnice, nebo prednost zprava?

• Od: Dochy hlavni silnice, nebo prednost zprava?
    Mel bych tuto situaci z parkoviste: Jedno auto projede znacenou krizovatkou po hlavni a pokracuje dale (ja ji budu nazyvat hlavni, i kdyz to je prave otazka). Dale neni zadne svisle dopravni znaceni. Kolmo k teto ceste jsou odbocky k radam parkovacich stani (po obou stranach). Hlavni je po cele delce vyznacena po krajich prerusovanou carou. Za teto situace jede tedy vozidlo po hlavni, nebo dava prednost zprava? Dekuji.

Vloženo 21. listopadu 2011 (10:09) uživatelem Dochy z IP adresy 194.228.XX.XX
    • Od: mileniala ( ) RE: hlavni silnice, nebo prednost zprava?
      Dobrý den,
      zkuste se podívat sem https://www.dopravniznaceni.com/Prednost-v-jizde-b5270.htm Je tam celý článek o přednosti v jízdě :)

Vloženo 27. května 2020 (09:05) uživatelem mileniala ( ) z IP adresy 86.49.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek hlavni silnice, nebo prednost zprava? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.