tatra

• Od: marek ( ) tatra
    Dobrý den,mám dotaz jestli nějaká autoškola na skupinu c jezdí na tatře.Diky za odpověd.

Vloženo 24. ledna 2015 (09:15) uživatelem marek ( ) z IP adresy 85.71.XX.XXX
    • Od: autoškola novotný ( ) RE: tatra
      Dobrý den !
      Na Vaší otázku Vám asi nikdo neodpoví kladně.
      Ani já neznám takovou autoškolu.
      Vysvětlení je jednoduché: lidé kteří jsou na Ministerstvu dopravy jsou neschopní přemýšlet reálně a prosadit rozumné věci! Již prěd delší dobou nám tito dopravní experti nařídili podmínky výcvikových vozidel : na skupinu C musíte mít nákladní automobil s minimální tonáží 12t, ABS,mianuální řazení s minimálně 8 rychlostními stupni vpřed a uzavrěené těeleso nákladní plochy( nebo plachta).
      Když jsme upozorňovali ,že by stačilo mít 6rychlostí nebo automat( dnes má každý druhý nákladní s touto tonáží automat) - byli jsme jim k smíchu ! Proč tedy nenechali možnost mít např V3S- museli by se naučit řadit bez synchronů a řídit bez posilovače!
      Cíl je jediný = znepříjemnit práci malým autoškolám a vytahat jim co nejvíce peněz za obnovu vozového parku.
      Po zavedení povinosti dělat extra výuku a výcvik pro získání profesního průkazu nám klesl počet žadatelů o získání řidičského průkazu skupiny C a CE , o 80% !!!
      Důvod - kdo na to má čas a peníze !!!

Vloženo 25. ledna 2015 (11:28) uživatelem autoškola novotný ( ) z IP adresy 178.17.X.XX
      • Od: marek ( ) RE: RE: tatra
        Děkuji za odpověd.Je to škoda.Já jsem dělal autoškolu na c před 20 lety na vozidle IFA a hlavně na Praga V3-S.Byla to skvělá škola začínajícího řidiče.
        Chtěl jsem se jen projed v něčem větším jelikož příležitostně řídím Man 7 tunu a Avii.

Vloženo 25. ledna 2015 (18:18) uživatelem marek ( ) z IP adresy 85.71.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek tatra v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.