Ručkování

• Od: Pavel ( ) Ručkování
    Dobry den
    Chtel bych se zeptat na techniku přehmatávaní na volantu. Jde mi o co nejrychlejsi techniku rukou z polohy pri rovnych kolech do leveho ci praveho maxima. Dekuji

Vloženo 26. ledna 2015 (14:51) uživatelem Pavel ( ) z IP adresy 89.176.XXX.XX
    • Od: Zuzka ( ) RE: Ručkování
      Točíš v horní polovině volantu.Samo ruce v 9 hod a 3 hod. Jen jeden vetsi přehmat napr. budes tocit do leveho rejdu...pravou ruku tlačíš na vrchol volantu k 2 hod a v tu chvili pouštíš levou ruku na deváte (ted kolem 8 hod) a dávaš jí až na pozici vychozi prave ruky( tedy na 2 hod)S tím že draha ruky kopíruje horni věnec volantu.V malém okamžiku maš zcela překřížené ruce v horní polovině volantu.Tímto přehmatem dotočíš 360°s rukama na pozici 9 hod a 3hod a točíš dál do plneho levého rejdu treba až do překříženych rukou. A ted zpět...Točíš do prava z překřížení zase do pozice 9 hod a 3 hod ted uz budes tlačit levou rukou na vrchol volantu. V okamžiku kdy se levá nachazí kolem 10 hod pravou pouštíš na 3 hod (ted na 4 hod) a kopiruješ horni věnec volantu na výchozí pozici leve ruky na 9 hod (ted na 10 hod) a dotočíš do rovnych kol zase v 9 hod a 3 hod...Tedy z jednoho plneho rejdu do druheho jsou pouze dva prehmaty... Snad to bylo srozumitelne...

Vloženo 28. ledna 2015 (07:37) uživatelem Zuzka ( ) z IP adresy 78.102.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Ručkování v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.