Dotaz

• Od: linda Dotaz
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho mohu dělat řidičák? Mám na to jen půl roku nebo déle? Děkuji

Vloženo 30. listopadu 2011 (18:32) uživatelem linda z IP adresy 84.42.XXX.X
    • Od: hrubyjir ( ) RE: Dotaz
      Dobrý den,
      dle zákona musíte do roka a půl od zahájení výuky jít ke zkouškám. jestliže budete hodnocena jako neprospěla musíte zkoušky úspěšně absolvovat do půl roku od data prví zkoušky. to znamená, že teoreticky máte na celou autoškolu včetně opravných zkoušek dva roky. Opravnou zkoušku můžete opakovat nejdříve po pěti pracovních dnech. Jestli-že do dvou let nesložíte řádně zkoušku ve všech třech částech a chcete i nadále ŘO nezbude vám nic jiného než absolvovat celou autoškolu znova v plném rozsahu. Věřím, že vám tato odpověď postačuje.

Vloženo 30. listopadu 2011 (19:53) uživatelem hrubyjir ( ) z IP adresy 85.71.XXX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Ing. Hrubý, Horšovský Týn

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dotaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.