Reklamace

• Od: Vanda (van*******rova@gm****com) Reklamace
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné "reklamovat" služby autoškole resp.požadovat vrácení peněz pokud člověk není s výukou spokojen? Jaký je postup. Ďekuji

Vloženo 2. června 2016 (17:27) uživatelem Vanda (van*******rova@gm****com) z IP adresy 78.45.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Reklamace
      Pokud máte uzavřenou smlouvu s příslušnou autoškolou, kde se tento problém řeší, tak ano. Pokud nemáte, což je asi většina případů, Máte právo od danné autoškoly odejít s tím, že Vám bude vrácena přihláška, zdravotní potvrzení od lékaře a čestné prohlášení o zdravotním stavu. Dále Vám autoškola musí vystavit tkzv. přestupní list žáka kde bude mimo jiné počet odučených a odježděných hodin. A musí též dojít k vyrovnání mezi Vámi a autoškolou. Pokud jste platila celou autoškolu, potom by Vám měla příslušná autoškola vrátit poměrnou část peněz za neodučené a neodjeté hodiny v aš. Ale každá aš to má jinak. Potom přejdete jinam.

Vloženo 4. června 2016 (18:30) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Reklamace v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.