Křižovatka tvaru T

• Od: Petty Křižovatka tvaru T
    Řidič přijíždí na křižovatku T a chce odbočit vlevo.Za ním jedou auta a v protisměru taky. Případ z praxe známého- dal blinkr doleva, dal přednost protijedoucímu a při odbočování do něho nabouralo auto jedoucí za ním. Dle policistů měl dát správně blinkr do prava,zajet ke krajnici,dát přednost i řidičům co jedu za ním a pak teprve odbočit doleva. Případ se prý řešil skoro dva roky,ale přesto byla vina na známém. Jak se správně odbočuje na křižovatce T pokud jedou auta i za mnou a já chci odbočit doleva?

Vloženo 23. ledna 2018 (09:21) uživatelem Petty z IP adresy 109.81.XXX.XX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Křižovatka tvaru T
      To spíš ale vypadá na odbočování na místo ležící mimo pozemní komunikaci . . . Pokud to podle Vás policie takto chtěla řešit . . .

Vloženo 23. ledna 2018 (18:32) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XX
    • Od: petty ( ) RE: Křižovatka tvaru T
      Příjde mi hrozný nesmysl dávat přednost v takovéhle křižovatce řidičům v protisměru a ještě řidičům za mnou!

Vloženo 23. ledna 2018 (09:25) uživatelem petty ( ) z IP adresy 109.81.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Křižovatka tvaru T v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.