Profesni prukaz

• Od: Mirek Vlcek ( ) Profesni prukaz
    Dobry den,
    mam jednu otazku v kvetnu mi konci platnost prukazu.Chtel bych se jen zeptat zda musim mit papir s 5ti razitky fyzicky v ruce pri vymene nebo uz existuje nejaky system kde autoskoly odesilaji ze jsem splnil skoleni? mam totiz problem v tom ze 2 skoleni jsem delal u byvaleho zamestnavatele samozrejme pri odchodu mi ten papir nedal a 3 skoleni jsem si delal sam karticku mam.
    musim tedy kontaktovat autoskolu kde se delalo skoleni u byvaleho zamestnavatele nebo ne?
    dekuji vam moc za odpoved

Vloženo 25. ledna 2018 (21:48) uživatelem Mirek Vlcek ( ) z IP adresy 213.194.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Profesni prukaz
      Dobrý den , elektronická forma odesílání sice existuje ,ale budou chtít doložit i paírovou formou , doporučuji kontaktovat tedy akreditované středisko/autoškolu a vyrobí Vám kopie školení

Vloženo 26. ledna 2018 (22:33) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Profesni prukaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.