Místo pro přecházení

• Od: Jakub ( ) Místo pro přecházení
    Dobrý den, rád bych se zeptal jak je to s místem pro přecházení a zastavením/stáním. Nejdříve s místem pro přecházení, kde je vodorovná značka podobná přejezdu pro cyklisty. Platí zde stejné předpisy jak pro přechod? Že na místě pro přecházení a 5m před ním se nesmí stát?
    Druhý dotaz. Místo pro přecházení je i takové kde není žádná značka, a jsou zde jen ukončené chodníky, které jakoby naznačují místo pro přecházení? Zde se taky nesmí stát?

Vloženo 3. ledna 2019 (16:55) uživatelem Jakub ( ) z IP adresy 188.95.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Místo pro přecházení v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.