Zabavený řidičák

• Od: Dul ( ) Zabavený řidičák
    Dobrý den,před 7 lety my byl sebrán řidičák za omamné látky . Chtěl bych ho obnovit. Jak a co mám ,dělat? Musím na psychotesty,nebo jak toje? Díky za info.

Vloženo 22. června 2019 (06:40) uživatelem Dul ( ) z IP adresy 185.151.XXX.XX
    • Od: autoskola neumann ( ) RE: Zabavený řidičák
      Dopravní psychotesty + zkoušky v autoškole (Testy, jizdy)

Vloženo 22. června 2019 (07:47) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX
      • Od: dul ( ) RE: RE: Zabavený řidičák
        Kamarád říkal,že psychotesty nemusím dělat . Diž jeto tak dlouho. Kde a jak mám začít?? Díky

Vloženo 22. června 2019 (07:54) uživatelem dul ( ) z IP adresy 185.151.XXX.XX
        • Od: Rada RE: RE: RE: Zabavený řidičák
          Tak bude nejlepší to neřešit s kamarádem, ale tam kde to všechno vědí. Základ je potvrzení od praktického lékaře zda jste způsobilý k řízení mot.voz., výpis EKŘ na úřadě, psychotesty jsou povinné u vrácení ŘP, pak autoškola - zkouška test+jízda a případně technika podle toho jakou skupinu chcete vrátit. Pakliže jste neřídil delší dobu tak určitě podstoupit teorii a jízdy před zkouškou, u skupiny A obzvlášt vzhledem k proceduře zkoušky.

Vloženo 23. června 2019 (00:44) uživatelem Rada z IP adresy 213.220.XXX.XXX
        • Od: Rada RE: RE: RE: Zabavený řidičák

Vloženo 23. června 2019 (00:42) uživatelem Rada z IP adresy 213.220.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zabavený řidičák v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.