Obnova ŘP

• Od: karbi Obnova ŘP
    Asi před 10 lety jsem "propil" řidičák,který jsem měl na od roku 1985 na všechny skupiny.Po ukončení trestu jsem si obnovil ŘP pouze na skupinu B,protože
    jsem víc nepotřeboval.Nyní bych chtěl zpět D+E.Jak to funguje.Musím absolvovat celou autoškolu,nebo si lze dle schopnosti zaplatit pouze zkoušky+ zkušební jízdy?Děkuji za odpověď.

Vloženo 3. prosince 2019 (20:01) uživatelem karbi z IP adresy 194.228.XX.XX
    • Od: Autoskola Neumann ( ) RE: Obnova ŘP
      Pouze zkouška, testy, jizdy, údržba, na skupinu kterou chcete zpatky ( + dopravni psychotesty )

Vloženo 3. prosince 2019 (20:44) uživatelem Autoskola Neumann ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Obnova ŘP v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.