Dotaz

• Od: IDK Dotaz
    Zdrávím, když si dělám řidické opravnění skupiny B a zároveň C a udělal bych jenom Ba C bych neudělal tak jak je to stou skupinou B dostanu ji nebo nedostanu nic?

Vloženo 22. ledna 2020 (16:03) uživatelem IDK z IP adresy 93.153.XX.X
    • Od: autoŠkola neumann dvůr králové ( ) RE: Dotaz
      To znamená že děláte při nějakém učebním oboru na škole ? Testy splníte , jízdu "B" taky a neprospějete z jízdy sk. "C" ? Takto bylo myšleno ? ( vzdáte se skupiny "C" a necháte si vydat jen "B" - pokud není stanoveno v podmínkách školy/autoškoly jinak ) .

Vloženo 22. ledna 2020 (23:23) uživatelem autoŠkola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dotaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.