Realizace zkoušky

• Od: Jura Realizace zkoušky
    Za jakých podmínek se žák autoškoly přihlašuje k závěrečným zkouškám. Absolvoval jsem už všechny jízdy včetně jízd dodatkových a stále mě k závěrečným zkouškám nepřihlásil. Existuje nějaký předpis či postup. přihlášky k závěrečným zkouškám od mé poslední jízdy už uběhl více než měsíc. Stále mě nikdo nepřihlásil.

Vloženo 8. února 2020 (13:20) uživatelem Jura z IP adresy 185.188.XXX.XXX
    • Od: tomáš radu RE: Realizace zkoušky
      "Provozovatel autoškoly je povinen nejpozději do 15 dnů ode dne ukončení výuky a výcviku, popřípadě doručení žádosti žadatele o přihlášení k opakované zkoušce podle § 39 odst. 2 písemně přihlásit žadatele o řidičské oprávnění u obecního úřadu obce s rozšířenou působností ke zkoušce z odborné způsobilosti k řízení motorového vozidla pro získání řidičského oprávnění, pro které žadatel absolvoval u provozovatele autoškoly výuku a výcvik, popřípadě k opakované zkoušce. Příslušným je obecní úřad obce s rozšířenou působností podle místa provozovny provozovatele autoškoly."
      Z toho vyplývá, že pakliže jste splnil povinnou výuku a výcvik, autoškola ukončením žádá o zkoušku do 15dní a úřad má ode dne žádosti autoškoly o zkoušku do 15dní sdělit konkrétní datum zkoušky a zkoušku vykonat, vše probíhá prostřednictvím autoškoly.

Vloženo 9. února 2020 (21:05) uživatelem tomáš radu z IP adresy 62.245.XXX.XXX
    • Od: autoskola neumann ( ) RE: Realizace zkoušky
      Po absolvování předepsané výuky a výcviku autoškola do 15 dnů přihlásí zadatele ke zkousce. Úřad přidělí termín.

Vloženo 8. února 2020 (18:37) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Realizace zkoušky v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.