Děkuji moc za vše panu Máchovi

• Od: Petr Ernest Děkuji moc za vše panu Máchovi
    Tak!13.5.2020 jsem zdárně /i když skoro po roce/ ukončil úspěšně autoškolu u pana Máchy.Asi si teď klepete na čelo,že jsem to dělal skoro rok.Těch důvodů bylo několi.Občas se porouchalo auto a muselo se čekat na opravu.A potom již pandemie koronaviru,kdy uzavření autoškol potkalo celou republiku.

Vraťme se ale k autoškole Fajnaautoškola /dříve autoškola Mácha/.Pan Mácha měl semnou svatou trpělivost a divím se že to semnou tak dlouho vydržel.Bát se nemusíte.Chce to jen trpělivost a klid.Nervozitu hodit za hlavu.Když zkoušky neuděláte na poprvé ani na podruhé / já je udělal až na popáté/ ,tak není od věci si koupit před každou zkouškou kondiční jízdy.Já kupoval jedu až dvě a rychle jsem si na auto zvykl,čím jsem to měl jednodušší.

Děkuji panu Máchovi za vše.

Vloženo 15. května 2020 (08:42) uživatelem Petr Ernest z IP adresy 193.165.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Děkuji moc za vše panu Máchovi v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.