Hodnocení autoškol

• Od: Vlastimil Němec ( ) Hodnocení autoškol
    Chtěl bych upozornit všechny čitatele zdejších recenzí, že psaní kladných recenzí na zdejším webu se stalo národním sportem některých méně úspěšných autoškol. Všimněte si četnost či relevanci některých recenzí a budete mít jasno. Příklad: Po třech kondičních jízdách jsem zjistila, že tato autoškola je nejlepší...... Po více nežli roce jsem se rozhodla sem napsat recenzi....... pan Havlík je bůh ( bývalá autoškola Student) apod. Je velká škoda, že tento původně přínosný web se dnes stal symbolem reklamního prostoru zdarma a jeho hlavní činnost " sklouzla" do samochvál většiny zde chválených autoškol.

Vloženo 22. května 2020 (21:56) uživatelem Vlastimil Němec ( ) z IP adresy 217.30.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Hodnocení autoškol v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.