Poškození vozidla mojí vinou

• Od: salis ( ) Poškození vozidla mojí vinou
    Dobrý den zdravím všechny autoškoláky , řidiče,instruktory,komisaře a podobně , prosím Vás včera se mi při praktické jízdě během výcviku AS stala docela nepříjemná věc evidentně pro moji peněženku , jel jsem jel jsem v klídku najednou se vyrojila sanitka a já jako správnej nezkušenej blb jsem moc s volantem zpanikařil natolik že jsem to vzal přes obrudník tím nejlepším stylem aby se z toho stalo píchnuté kolo na odpis takže jsem musel dojíždět s rezervou a nevim co mě čeká jestli náhrady škody nebo jenom slovní upomínka o tom že mi to prominou a že to cvaknou u mě takže já nevim co ted dál....-..

Vloženo 23. května 2020 (12:48) uživatelem salis ( ) z IP adresy 80.188.XXX.XXX
    • Od: raton21 ( ) RE: Poškození vozidla mojí vinou
      Vím že odpovídám až po týdnu, ale doufám že pomůžu (pokud se to už nevyřešilo)

Snad všechny autoškoly mají pojištění proti škodě způsobené žáky. Možná bude potřeba zaplatit spoluúčast (pár stovek). Na tvém místě bych se hájil tím že tomu instruktor měl zabránit

Vloženo 1. června 2020 (21:46) uživatelem raton21 ( ) z IP adresy 94.142.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Poškození vozidla mojí vinou v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.