Odboceni doprava

• Od: Rumburak Odboceni doprava
    Dobry den, pri odboceni doprava do vjezdu k domu daval ridic blinkr doprava, ale asi ne dostatecne dlouho dopredu, pribrzdil, aby do vjezdu vjel. Auto za nim pribrzdilo a dalsi vozidlo za timto nedobrzdilo a do vozidla narazilo. Je vina na ridici vozidla, ktere odbocovalo nebo vozidla, ktere nabouralo do vozdila, ktere pribrzdovalo ? Je vina, ze prvni ridic dal pozdeji blinkr nez by mel nebo toho vozdila co bouralo, ze nedodrzel rozestup a nedobrzdilo ?

Vloženo 28. května 2021 (13:12) uživatelem Rumburak z IP adresy 62.209.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Odboceni doprava v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.