• Od: DLu (vsechn************cz2dan@ob****.cz) Ukonceni platnosti prenosne svisle dopravni znacky stalou svislou dopravni znackou.
    Kdyz za prenosnou svislou znackou s nejakym omezenim (rychlost, zastaveni a pod.) bude po nekolika desitkach metru nasledovat svisla dopravni znacka by dane omezeni rusili (konec omezene rychlosti, parkoviste a pod.), bude ho rusit i tehdy, kdyz "rusici znacka" je stala svisla ? Nebo se uplatni pravidlo, ze prenosna znacka ma prednost a stala znacka, byt' ve znacnem odstupu od prenosne jeji vyznam nezrusi ?

Vloženo 2. června 2021 (10:03) uživatelem DLu (vsechn************cz2dan@ob****.cz) z IP adresy 194.108.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Ukonceni platnosti prenosne svisle dopravni znacky stalou svislou dopravni znackou. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.