Vrácení peněz

• Od: Honza Kobl Vrácení peněz
    Dobrý den,

před rokem jsem z důvodu nespokojenosti ukončil z kurz na sk. B v autoškole.

Nyní jsem zjistil, že autoškola během mé výuky a výcviku porušila zákon a učební osnovu, např. vůbec jsem neabsolvoval žádné hodiny teorie, jízda na autocvičišti (netušil jsem dříve, že je to nutné - v autoškole mi tvrdili, že není).

Proto jsem nyní na autoškolu podal stížnost. Úřád na základě mé stížnosti a několika další v autoškole provedl kontrolu a odebere jí licenci.

Mohu nyní nějak požadovat navrácení peněz, které jsem původně za autoškolu zaplatil? Jelikož autoškolu již od začátku mé výuky a výcviku porušila zákon a učební osnovu.

Děkuji za odpověď.

Vloženo 17. července 2021 (05:17) uživatelem Honza Kobl z IP adresy 185.32.XXX.X
    • Od: Kamila RE: Vrácení peněz
      Jen se zeptam, nejednalo se o autoškola pana Viktora Brucka?

Vloženo 29. července 2021 (09:59) uživatelem Kamila z IP adresy 78.80.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Vrácení peněz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.