Odebrání A,B,C,E,T

• Od: Dagmara (dagm********ova1@gm****com) Odebrání A,B,C,E,T
    Prosím o pomoc. Odebrali mi asi ŘP. Lhůta pro navrácení ŘP vyprší za 2.měsíce. Důvod postavený na ,,hlavu,,. Zavřeli mne nedobrovolně do psychiatrické nemocnice. Protože jsem tuhle peripetií zažila, okamžitě jsem se vytočila kvůli ŘP (a celkovému omezení osobní svobody). O tom, jak to probíhá na psychiatrii bych raději pomlčela. Řešil někdo takto šílenou situaci.(?) Opravdu, jsem nebyla magor, co potřebuje psychiatra. Co jsem potřebovala byl právník. Zatím řeším jiné problémy k právu dopodrobna jsem se nedostala.....

Vloženo 18. července 2021 (01:34) uživatelem Dagmara (dagm********ova1@gm****com) z IP adresy 80.95.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Odebrání A,B,C,E,T v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.