Motoškola - lekár

• Od: Ľuboš (Lj*****852@gm****com) Motoškola - lekár
    Dobrý deň , som Slovák žijúci v Ostrave. Mám v pláne si spraviť autoškolu na ťažkú motorku.
    Bol som sa pýtať v dvoch autoškolách a v obidvoch mi povedali že podmienky sú 24rokov, minimálne pol roka žiť v Česku a mat praktického lekára v Česku .
    Prvé dve podmienky splnam ale lekára mám na Slovensku . Keďže ide len o lekársku prehliadku , neviete či nestačí si u nejakého lekára v CZ len vybaviť tu prehliadku alebo je fakt potrebné mat v Česku lekára
    Ďakujem
    Lubo

Vloženo 8. září 2022 (11:49) uživatelem Ľuboš (Lj*****852@gm****com) z IP adresy 193.165.XXX.XXX
    • Od: ZK RE: Motoškola - lekár
      Dobrý den.

Zdravotní posudek musí být vydán lékařem s oprávněním v příslušném oboru. Nic víc, nic méně.

Pokud budou autoškoly neoblomné :), vyžádejte si od svého SK lékaře výpis ze zdravotní dokumentace a následně běžte na prohlídku k CZ lékaři.

Vloženo 8. září 2022 (14:01) uživatelem ZK z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Motoškola - lekár v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.