Chci udělat C na free T

• Od: Nereš Chci udělat C na free T
    Zdravím chci se zeptat.. když mám řidičák B a teď si chci dělat C na T k tomu dostanu? A mám otázka zní když neudělám T, tak vezmou mi řidičák na Béčko?

Vloženo 3. září 2022 (15:36) uživatelem Nereš z IP adresy 37.188.XXX.XX
    • Od: zk RE: Chci udělat C na free T
      Pokud uděláte zkoušky pro skupinu C, tak "dostanete" i T.
      Pokud nenapíšete testy pro sk.C, tak se bude zkoumat, které odpovědi jste měl špatně.
      Pokud by chybné odpovědi byly z kategorie, které jsou společné jak pro "B" i pro "C" (např. křižovatky), může opravdu nastat situace, že budete vyzván k odevzdání řidičáku. Pro jrho opětovné získání budete muset úspěšně složit test z pravidel silničního provozu

Vloženo 5. září 2022 (12:35) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Chci udělat C na free T v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.