obytná zóna

• Od: Honza (ja****ol@se****.cz) obytná zóna
    U nás je v obytné zóně ještě značka s vyznačením hlavní a vedlejší komu nikace.Je to v pořádku?

Vloženo 14. dubna 2023 (14:15) uživatelem Honza (ja****ol@se****.cz) z IP adresy 79.141.XXX.XXX
    • Od: zk RE: obytná zóna
      Dobrý den,

ano, je to v pořádku.

Vloženo 17. dubna 2023 (14:46) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX
      • Od: honza ( ) RE: RE: obytná zóna
        A podle jakého předpisu to je? Není to zbytečné,

Vloženo 24. dubna 2023 (21:28) uživatelem honza ( ) z IP adresy 79.141.XXX.XXX
        • Od: zk RE: RE: RE: obytná zóna
          Dobrý den,

značka P2 - Hlavní pozemní komunikace:
          Značka označuje zejména v obci hlavní pozemní komunikaci v nejbližší křižovatce.

Proč máme dopravní značky? Dopravní značky určují řád a chod v silničním provozu, dopravní značení informuje a varuje řidiče před nebezpečím nebo situacemi, které se mohou zdát na první pohled zřejmé.

Vloženo 25. dubna 2023 (12:08) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX
          • Od: honza ( ) RE: RE: RE: RE: obytná zóna
            Obytné zóny jsou vždy v zastavěné oblasti tedy obci, to dá rozum.
            Nevím proč by nějaká značka s vyznačením hlavní a vedlejší měla označovat hlavní komunikaci když jsem v obytné zóně a mohu jet nejvíše rychlostí20 km a vždy dávám přednost zprava.Proč to dělat složitě, když je to tak jednoduché.Navíc u nás na té značce je vyznačena hlavní doleva a vedlejší doprava a když odbočuji doprava tak tam je na tu vedlejší značka dej přednost .Kdybych věděl jak poslal bych foto.

Vloženo 26. dubna 2023 (14:27) uživatelem honza ( ) z IP adresy 79.141.XXX.XXX
            • Od: zk RE: RE: RE: RE: RE: obytná zóna
              Pošlete odkaz z mapy.cz

Vloženo 26. dubna 2023 (16:29) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek obytná zóna v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.