Maximální lhůta

• Od: Sorin (sori*******icer@gm****com) Maximální lhůta
    Chtěla bych se zeptat jaká je maximální lhůta do které si musím po úspěšném dokončení autoškoly udělat řidičák. Chtěla bych si udělat řidičák na auto zároveň s motorku, 18té narozeniny mám v únoru a to řidičák na motorku nejde. A když už bych si to nějak odložila, jde vůbec dělat zkoušky B zároveň s A2?

Vloženo 15. dubna 2023 (17:37) uživatelem Sorin (sori*******icer@gm****com) z IP adresy 37.48.XX.XXX
    • Od: zk RE: Maximální lhůta
      Dobrý den.

Vašemu dotazu moc nerozumím. ale pokusím se odpovědět.

Pokud se pod pojmem "po úspěšném dokončení autoškoly" rozumí jen dokončení autoškoly (bez zkoušek), potom můžete jít ke zkouškám třeba i za 10 roků.

Pokud se pod pojmem "po úspěšném dokončení autoškoly" rozumí dokončení autoškoly včetně zvládnutí všech zkoušek, potom si musíte požádat o vydání řidičského oprávnění do 6 měsíců od poslední zkoušky. Pokud tak neuděláte, budete muset zkoušky opakovat znovu.

Pokud chcete autoškolu teprve dělat, zvolte si sdruženou výuku pro skupiny B a A2 (lze dělat souběžně).

Vloženo 17. dubna 2023 (14:58) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Maximální lhůta v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.