Parkovani

• Od: Pasta ( ) Parkovani
    Dobry den, je mozne ze si nekdo jen tak udelal parkovani? U domu je pojezdova brana a za ni parkovaci mists vlastniku. Predtim jsou 3 mista, na kterych se objevili tyto tabulky. Zadne jine znaceni neni

Vloženo 12. května 2023 (13:41) uživatelem Pasta ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX
    • Od: pasta ( ) RE: Parkovani
      Zde foto

Vloženo 12. května 2023 (13:44) uživatelem pasta ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX
      • Od: zk RE: RE: Parkovani
        Dobrý den,

takových značek si vyrobíte za odpoledne hromadu.

Teď k věci:
        Zásady pro dopravní značení na pozemních komunikacích upravují technické podmínky č.65 MD ČR č.j. 532/2013-120-STSP/1 ze dne 31.7.2013 s účinností od 1.8.2013.

Vyhrazené parkoviště musí být označeno svislou dopravní značkou IP 12.
        Vyhláška 294/2015 uvádí - Značka označuje místo, kde je dovoleno zastavení a stání pouze některých vozidel. Údaje o tom, pro koho je parkoviště vyhrazeno (např. název organizace, státní poznávací značka, symbol zařízení a popřípadě v jaké době, jsou uvedeny na dodatkové tabulce a mohou být uvedeny i na značce místo nápisu. Mimo dobu, po kterou je parkoviště vyhrazeno, smějí na takto označeném místě zastavit a stát i řidiči jiných vozidel, pokud není stanoveno jinak.

Vloženo 15. května 2023 (13:34) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Parkovani v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.