Změna výcviku z manuálu na automat

• Od: Kuba Změna výcviku z manuálu na automat
    Dobrý den, absolvoval jsem teoretický i praktický výcvik s manuální převodovkou a 3x neuspěl u praktické zkoušky. Vím, že musím znovu absolvovat praktickou část výuky. Je možné v této fázi přejít na výcvik s automatickou převodovkou a složit závěrečné zkoušky pouze na automat? Nebo je pro takovou změnu nutné současný výcvik ukončit a začít kompletně nový výcvik s novou přihláškou?
    Předem děkuji!

Vloženo 29. ledna 2024 (09:04) uživatelem Kuba z IP adresy 77.240.XXX.X
    • Od: zk RE: Změna výcviku z manuálu na automat
      Dobrý den,

nemusíte začínat novou autoškolu s novou přihláškou. Musíte pouze znovu odjet 28hodin s výcvikovým vozidlem na STÁVAJÍCÍ přihlášku.
      Pokud má autoškola k dispozici vozidlo s automatickou převodovkou, můžete závěrečné zkoušky absolvovat na tomto vozidle.

Vloženo 7. února 2024 (06:50) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Změna výcviku z manuálu na automat
      Ano , musite absolvovat nový výcvik a můžete pokračovat v automatu.

Vloženo 29. ledna 2024 (10:05) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 78.80.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Změna výcviku z manuálu na automat v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.