Lhůta pro vykonání závěreč. zkoušek

• Od: míša Lhůta pro vykonání závěreč. zkoušek
    Dobrý den, není mi jasná lhůta, do kdy mohu vykonat závěrečné jízdy z autoškoly. Dám příklad:
    1.11. 2023 jsem absolvoval svou první jízdu s komisařem, čili závěrečnou jízdu, neúspěšně, neudělal jsem ji. Předtím jsem samozřejmě udělal teoretický test, a to na poprvé. Mám tedy ještě dva pokusy.
    Do kdy musím tyto dva pokusy udělat? Dočetl jsem se, že do 6 měsíců od prvního pokusu. To by znamenalo do 1.5.2024.
    Jinde jsem ale četl, že je to až 12 měsíců. Jaká je tedy pravda?
    A nepočítá se tato lhůta náhodou od prvního teoretického testu?
    Děkuji za ujasnění

Vloženo 6. února 2024 (16:10) uživatelem míša z IP adresy 109.81.XX.XX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Lhůta pro vykonání závěreč. zkoušek
      Od první zkoušky tzn test 12 mesicu

Vloženo 6. února 2024 (18:06) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 78.80.XXX.XXX
      • Od: míša RE: RE: Lhůta pro vykonání závěreč. zkoušek
        První zkouškou myslíte co přesně? První jízdu, nebo první pokus teoretického testu (v mém případě jeden, první, a jediný)????

Vloženo 6. února 2024 (19:08) uživatelem míša z IP adresy 109.81.XX.XX
        • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: RE: RE: Lhůta pro vykonání závěreč. zkoušek
          První termín zkoušky teoretické tzn termín testu.

Vloženo 6. února 2024 (20:22) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XXX
          • Od: míša RE: RE: RE: RE: Lhůta pro vykonání závěreč. zkoušek
            To znamená, že mám rok na dokončení jízd od data testu. Přitom nemusí být respektována lhůta 18 měsíců dokončení autoškoly od jejího začátku?

Vloženo 7. února 2024 (10:48) uživatelem míša z IP adresy 109.81.XX.XXX
            • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: RE: RE: RE: RE: Lhůta pro vykonání závěreč. zkoušek
              ANO , od zkoušky první 12 měsíců...to všechno Vám ale asi řekli v autoškole kterou navštěvujete..

Vloženo 7. února 2024 (11:40) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XXX
            • Od: Opravnik RE: RE: RE: RE: RE: Lhůta pro vykonání závěreč. zkoušek
              Zadna lhuta 18 mesicu na dokonceni neni. Je pouze lhuta nezacit 18 mesicu, pred dovrsenim veku. Pokud Vam nekdo tvrdi opak, nezna zakon.
              Nicmene, Vas se tyka lhuta 12 mesicu od zapoceti zkousky, tzn. od prvniho fyzicky vykonaneho pokusu. Ve vasem pripade 12 mesicu od prvniho testu.

Vloženo 7. února 2024 (11:17) uživatelem Opravnik z IP adresy 37.48.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Lhůta pro vykonání závěreč. zkoušek v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.