Zdravotní problém

• Od: Tony Vrtal ( ) Zdravotní problém
    Dobrý den, mám prosbu o několik otázek. Můj kamarád se chce udělat si řidičský průkaz, ale má zdravotní problémy, jako je skolióza a špatná koordinace pohybů, například nerovnováha. Dále má třetí stupeň invalidity. Chtěl bych se zeptat, jak bude autoškola fungovat v jeho případě. Mohou ho doktoři zbavit důchodu nebo se stane něco jiného? Děkuji moc.

Vloženo 13. února 2024 (10:50) uživatelem Tony Vrtal ( ) z IP adresy 104.28.XXX.X
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Zdravotní problém
      Prakticky lékař mu musí potvrdit zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel. ( a pokud ho uzná schopným k řízení, tipuji že max AUTOMAT , případně i další úprava k ovládání )

Vloženo 13. února 2024 (20:21) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zdravotní problém v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.