Ridicsky prukaz pro cizince

• Od: Kapper ( ) Ridicsky prukaz pro cizince
    Jsem ze Slovenska a chci si udelat ridicsky prukaz v CR, muzete mi poradit co na to vsechno potrebuju?
    Vim ze doklad o prechodnem/trvalem pobytu v CR, prislusny vek, a nejaky doklad ze SR o tom ze mi tam nebol sebrany ridicak alebo ze som tam nemal nejaku nehodu vite jak se to vola? a jeste neco k tomu potrebuju? diky za vsechny rady

Vloženo 3. září 2012 (06:40) uživatelem Kapper ( ) z IP adresy 213.192.XX.XXX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Ridicsky prukaz pro cizince
      Dobrý den : vyplnit žádost do autoškoly o řidičské oprávnění , razítko praktický lékař , pobyt na území ČR (doklad prokazující adresu na území ČR ). Nastoupíte do autoškoly , můžete i ke zkouškám , ale ŘP Vám vydají až po 185 dnech na území ČR vyplívajících z dokladu totožnosti. Pokud již pobyt na území ČR máte delší naž 185 dní , tak ŘP bude vydán hned po úspešných zkouškách .

Vloženo 3. září 2012 (12:52) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: Patrícia ( ) RE: RE: Ridicsky prukaz pro cizince
        Dobrý deň idem si robiť autoškolu tu v ČR
        , vyplnila som všetky potrebné formuláre a priložila tiež papier od doktorky ale od doktorky zo Slovenska a nechcú mi to uznať, že musím mať českého doktora. Je to naozaj tak, alebo tam kam idem majú špeciálne požiadavky?

Vloženo 7. ledna 2022 (13:39) uživatelem Patrícia ( ) z IP adresy 46.39.XXX.XXX
        • Od: autoškola neumann ( ) RE: RE: RE: Ridicsky prukaz pro cizince
          ANO , mají pravdu , musíte mít potrzení od lékaře který je registrován v ČR .

Vloženo 7. ledna 2022 (18:56) uživatelem autoškola neumann ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XXX
      • Od: Veronika ( ) RE: RE: Ridicsky prukaz pro cizince
        dobry vecer, mam dotaz. doklad prokazujici adresu na uzemi cr je najomna zmluva ? ja si robim autoskolu a trapim sa ze musim mat prechodne bydlisko v cechach kedze som slovenka..ale na uradoch je to sama komplikacia. tak neviem ci musim vybavovat prechodny pobyt na ministerstvu vnitra alebo mi po zlozeni skusok bude vodicak vydani? dakujem

Vloženo 27. srpna 2014 (21:33) uživatelem Veronika ( ) z IP adresy 109.81.XXX.XXX
    • Od: Ludka Re: Ridicsky prukaz pro cizince
      Ak je to po autoškole, tak prechodný pobyt s trvaním viac ako 185 dní, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti, záznam o skúške v autoškole a fotku 3.5x4.5cm a potom pri vyplňovaní podpíšeš prehlásenie, že nikde inde ti vodičák nevydali ani nezobrali.

Vloženo 3. září 2012 (12:22) uživatelem Ludka z IP adresy 82.142.XXX.XX
      • Od: figo ( ) RE: Re: Ridicsky prukaz pro cizince
        Dobrý den, chtěl bych se zeptat studuji v ČR střední školu 4 roky celé 4 roky bydlím na internátě trvalé bydliště mam na Slovensku teď sem si dodělal řidičák v ČR a nechtěj mi ho vydat v ČR pokud tu nemám přechodné bydliště.

Vloženo 15. října 2013 (10:45) uživatelem figo ( ) z IP adresy 195.113.XXX.XXX
        • Od: Ludka RE: RE: Re: Ridicsky prukaz pro cizince
          To ti ani nevydajú, čo najskôr si prihlás prechodný pobyt, kľudne na intráku, a potom ešte budeš asi čakať tých 185 dní.

Vloženo 15. října 2013 (11:05) uživatelem Ludka z IP adresy 82.142.XXX.XX
      • Od: kapper ( ) RE: Re: Ridicsky prukaz pro cizince
        Dobry den chci se zeptat nepotrebujem nejaky ten doklad o tom ze mi na Slovensku nebol sebrany ridicak, alebo som nemal za rizeny udeleny prestupek nebo neco takoveho, nemusim to mat u autoskoly nebo pri vydani RP? Lebo som slysel ze by som to musel mat nejaky papir o tom ktory mi vydaju na policii na Slovensku. Dakujem za odpoved.

Vloženo 6. září 2012 (23:35) uživatelem kapper ( ) z IP adresy 213.192.XX.XXX
        • Od: Ludka RE: RE: Re: Ridicsky prukaz pro cizince
          Ja som nič také nepotrebovala, iba som podpisovala prehlásenie, že v inej krajine nemám vydaný vodičák. A vybavovala som to asi pred 3 týždňami. Ale mala som to rovno po autoškole, takže neviem ako to je, keď už predtým vodičák máš.

Vloženo 7. září 2012 (15:40) uživatelem Ludka z IP adresy 213.29.XXX.XX
          • Od: kapper ( ) RE: RE: RE: Re: Ridicsky prukaz pro cizince
            diky za opoved, praveze ja som predtym vodicak este nemal, a ted byvam v cechach kde aj pracuju a ziju tak si ho tu chcem udelat, takze mas o starost min, tak to vam pekne dakujem

Vloženo 10. září 2012 (15:53) uživatelem kapper ( ) z IP adresy 213.192.XX.XXX
      • Od: kapper ( ) RE: RE: Ridicsky prukaz pro cizince

Vloženo 6. září 2012 (23:32) uživatelem kapper ( ) z IP adresy 213.192.XX.XXX
    • Od: kapper ( ) RE: Ridicsky prukaz pro cizince
      a jeste kde ten doklad ziskam o tej bezuhonnosti? normalne na policii ? dopravnom oddelni?

Vloženo 3. září 2012 (06:43) uživatelem kapper ( ) z IP adresy 213.192.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Ridicsky prukaz pro cizince v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.