Dítě jako spolujezdec

• Od: Honza ( ) Dítě jako spolujezdec
    Dobrý den,
    chtěl jsem se zeptat mohu dítě cca 2 roky přepravovat na sedadle v předu s použitím autosedačky.
    Nebo jen v zadních sedačkách,trochu se dohadujeme s kolegou jak to tedy je?

Vloženo 6. září 2012 (14:04) uživatelem Honza ( ) z IP adresy 90.177.XXX.XXX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Dítě jako spolujezdec
      můžete , pokud to Vaše autosedačka povoluje ( vzhledem ke hmotnosti dítěte atd. )- v případě polohy ve směru jízdy vypnut airbag !

Vloženo 6. září 2012 (19:35) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dítě jako spolujezdec v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.