Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Přerušení vycviku:: Dobrý den, Vzhledem k tomu, ze se názory na toto liší, rada bych se potkala jak tomu je v mem případě. Do výcviku jsme se zapsala v roce 2018 v...[zobrazit celý text]
  18. ledna 2020 (15:59)
 • RE: OBYTNÁ ZÓNA:: Vyjíždím tedy z O.Z je tam značka konec O.Z. ? : Při výjezdu z obytné zóny dává řidič přednost všem vozidlům či organizovaným skupinám chodců. Tato...[zobrazit celý text]
  17. ledna 2020 (17:34)
 • OBYTNÁ ZÓNA:: Dobrý den. Obytná zóna je součástí hlavní silnice. Konec je označen dopravní značkou "konec o.z." a dále komunikace pokračuje jako hlavní....[zobrazit celý text]
  17. ledna 2020 (10:22)
 • RE: RE: Dotaz ohledně předpisu:: Děkuji mnohokrát za odpověď, myslel jsem si to tak ovšem když jste tolik let z autoškoly tak je lepší se raději znovu ptát. S pozdravem Tom[zobrazit celý text]
  15. ledna 2020 (07:51)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : S autoškolou jsem byla velice spokojená a určitě nelituji, že jsem si ji vybrala. Díky tomu, že jsme byli nuceni dělat pravidelně testy, tak jsem k testovým zkouškám byla skvěle připravena. Na jízdy jsem měla pana Chytila, který byl velice milý. Nikdy nebyl nepříjemný, vše výborně vysvětloval a měl trpělivost. Ostatní učitelé, které měl člověk možnost potkat v autoškole byli také milí.

  K.
  20. ledna 2020 (18:49)
 • Autoškola Libor Karel (okres Rakovník) : Všem vřele mohu doporučit 🙂
  20. ledna 2020 (16:33)
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Domluva super. Hned od začátku nebyl žádný problém jak s objednáním kurzu, tak posléze s rezervováním jízd. Dělám si ten 17-denní kurz a mohla jsem si zajistit jízdy každý den.
  Teorii už mám taky za sebou, ta byla poněkud stručná ale zábavná, a nejspíš jsme probrali všechno potřebné a byly mi zodpovězeny všechny mé otázky. Doporučila bych si předem všechno 'nastudovat' sama, a pak se ve výuce zeptat na nejasnosti. Není úplně čas jít do všeho do hloubky.
  Pan učitel to asi se mnou nemá nejlehčí, protože opakuju stejné chyby. Ale dá se to s ním i v klidu probrat a i když mám ještě pár jízd před s sebou, mám už všechno naučené a teď je to jen na mně, abych to i uplatnila.
  20. ledna 2020 (11:55)
 • Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi (okres Brno) : Autoškolu mohu jenom doporučit! Pan Petr je extrémně milý, klidný člověk a jízdy s ním byly pohodové a bez stresu. :)
  20. ledna 2020 (10:26)
 • Autoškola Libor Karel (okres Rakovník) : V kurzu jsem byl v roce 2011 a i přes nepříliš profesionální přístup k žákům jsem nic nenamítal. Ovšem dnes už profesionalita je pro tuto autoškolu cizím slovem . Dostupnost , přístup a jednání jsou vulgarismus. Jsem velice zklamán za peníze a úsilí vložené do tohoto kurzu. Za mě lepší si připlatit aby se vám dostalo lepších kvalit.
  20. ledna 2020 (10:00)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.