Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • RE: Vrácení ostatních skupin ŘP:: Dobrý den. Budete dělat testy i jízdy. Jízdy budete dělat pro sk. A a C+E. [zobrazit celý text]
  23. března 2023 (13:45)
 • Vrácení ostatních skupin ŘP:: Zdravím,mám dotaz ohledně vrácení skupin ŘP. Byl jsem bez řidičského oprávnění dva roky. Žádal jsem o vrácení v zimě a tudíž jsem mohl jen žádat o...[zobrazit celý text]
  22. března 2023 (18:14)
 • RE: Sem Slovenka a nevidaji mi ridicak :: Dobrý den, Na vydání ŘP v ČR máte nárok. Musíte však splnit zákonné podmínky a tou je, mimo jiné, i podmínka na pobyt v délce 185 dnů v kalendářním...[zobrazit celý text]
  17. března 2023 (09:21)
 • RE: Nejlepší autoškola:: Autoškola Irena Hnátová Plzeň-sever[zobrazit celý text]
  15. března 2023 (20:49)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Brodský (okres Nymburk) : Po přečtení některých recenzí zde si uvědomuji v jak zhýčkané době žijeme. Pan Brodský je občas velice přísný a možná i netrpělivý. To každopádně neznamená, že by to jakkoliv kazilo kvalitu kurzů nebo učitele jako takového. Za mě autoškola určitě není pro slečinky a slabé povahy, které se rozpláčou, jakmile se na ně zvýší hlas. Za mě perfektní přístup - ráznější, ale naučí. Z prvních jízd jsem popravdě byl lehce vyplašený a neměl příliš chuť řídit, ale později jsem se zaběhl a pochopil, že panu Brodskému jde především o tom naučit žáky řídit správně. Stačí dodržovat postupy, které jsou vyžadovány a i si příjemně pokecáte během jízdy. Pan Brodský je starší škola, ale je to řízek, díky kterému nemám sebemenší strach řídit a dokážu si jízdu užít. Samozřejmě, že si každý po čase najde svůj styl řízení - některé kroky nyní považuji za poměrně zbytečné, ale jde o to, že jste pořád ve škole, kde se učíte základy.

  Shrnul bych to tak, že autoškolu s p. Brodským doporučuji pro lidi, kteří nejsou vychováváni v maximálním komfortu a pro lidi, kteří nejsou přesvědčeni o tom, že je svět růžové krásné místo plné poníků. Za mě TOPKA a jsem rád, že jsem mohl být úspěšným studentem!
  24. března 2023 (17:14)
 • Autoškola Kouša Václav (okres Praha 5) : Pán mi naboural auto, bez zjevných poškození. Místo omluvy jsem se dočkal výsměchu. Moc pěkné.
  24. března 2023 (12:54)
 • Autoškola Trio (okres Praha 7) : Túto autoškolu určite nie, vložte peniaze do inej, ukončíte tak kurz v dohodnutom termíne a s úsmevom na tvári, čo v tejto autoškole určite nie je možné.
  24. března 2023 (09:52)
 • Autoškola Foltyn (okres Karviná) : Touto recenzí bych chtěl poděkovat panu učiteli Kašparovi za pevné nervy, skvělý a individuální přístup a pohodové jízdy. Hodiny teorie byly taktéž doslova nabité informacemi. Autoškolu doporučuji všemi deseti!
  23. března 2023 (20:14)
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : Na zacatku mohu hned rici, ze Autoskola Smolicek byla nejlepsi volba v mem zivote. Na zacatku hodin teorie, skvela prace pana ucitele, kdy umel vysvetlit kde jakou dopravni znacku, situaci, problem. Vsechny tyto informace rikal s klidem a s vybornou davkou humoru. Hodiny nebyly nudne a suprove se poslouchalo.

  Potom nasledovali hodiny jizd, ktere jsem si oblibil jeste vice nez teorii. Vzdy na zacatku hodiny jsem se s panem ucitelem rozume domluvil kde a kdy bude nase dalsi jizda zacinat. Behem jizdy je pan ucitel pratelsky, klidny, usmevavy, vtipny a neni duvod k hadkam, ci jinym nedorozumenim.
  Rad poradi a vzdy dokaze na danou otazku odpovedet.

  Autoskola je take vybavena perfektinimi auty, ktere jsou pro zacatecniky idealni.
  Napriklad s parkovaci kamerou, zaparkujete kdekoliv.

  Nakonec je mi lito, ze to tak vsechno rychle uteklo a rozhodne budu mit na tuto Autoskolu NADHERNE vzpominky...

  Dekuji za vsechno!
  11/10

  23. března 2023 (12:46)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly.