Autoškola Autobaro, Autobaro s.r.o.

Vizitka

Autoškola Autobaro
Kmochova 1243
407 47, Varnsdorf
web: http://www.autoskola4u.cz

kontaktní údaje

MottoU nás vše pod jednou střechou

Popis autoškoly

je nástupnickou organizací firmy Václav Roubíček AUTOBARO, která byla založena 1. června 1990. Až do dnešního dne u nás prošlo studiem tisíce žáků, kteří obdrželi svá řidičská oprávnění.

V současné době naše autoškola nabízí možnost získat řidičský průkaz pro skupiny A2 – T.

Naším cílem je poskytnout Vám výcvik na vysoké úrovni a individuálním přístupem Vás připravit k úspěšnému složení zkoušky tak, aby se z Vás stal perfektně připravený řidič.

Zaměstnáváme zkušené a kvalifikované učitele s profesionálním přístupem a dlouholetou praxí jak v řízení, tak i ve výuce. Individuálním přístup k žákům je samozřejmostí.

Vozový park motocykl: osobní automobil: nákladní automobil:
Autoškola Autobaro byla doposud ohodnocena 7krát s průměrným počtem 3 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Autobaro - navigace