Autoškola Autobaro - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Autobaro

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autobaro < <

nenavidim autoskoly oni si myslej ze davaj ridicaky ze se snich poseru a budu jim list do prdele uz sem byl ve trech autoskolach a vzdy to bylo stejne.vsem reknete ze jan cibulka a schwarz z rumburka sou nejvedsi svine kurvy mrtky uz nevim kam mam jit vsude to je stejne 2x sem to zaplatil a do dnes nemam ridicak.
vloženo: 12. listopadu 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Osudová chyba jit k této autoškole co k autoškole ale jezdit s nervnim starym instruktorem který si mysli že on je dokonalej..Tuto autoškolu bych nikde nedoporučila protože kdyby dostaly instruktora jako je pan P.Asi by nebyly moc radi...
vloženo: 14. června 2012

Přesně jak už tu někdo psal Pan instruktor Pluháček není normální. s ním v autě akorát mega stres!!! varuji před děláním Bčka v Autobaro
vloženo: 26. srpna 2011

dělal jsem řidičák ještě když to bylo s p.Bartošem a potom na profesní průkaz nemám co vytknout vše pohodové jak na učebně tak v terénu
vloženo: 6. listopadu 2010
vložil: PAVEL NOVÁK,

Ne ne ne ! Pluhaček je moc !! měl sem z něj někdy takový nervy ze sem to chtěl narvat do nejbližší zdi ... :)) tomu by měli vzít licenci !!!...sem rad že už to mam za sebou..
vloženo: 9. února 2010

Tuto autoskolu mohu vrele doporucit. Naucila jsem se zde perfektne jezdit,ale dulezite je,ze jsem mela suproveho a pohodoveho ucitele.
vloženo: 28. prosince 2009
vložil: Katka Matulová, emailová adresa nezveřejněna

Tak mě vyučoval přímo Mirek Havlík,což je skvělý člověk. Přešla jsem k němu přesně po půlce autoškoly u někoho jiného nejmenovaného. Byl to nervák a měla jsem strach z dalších jízd. Ale můžu narovinu říct,že jsem se naučila suprově jezdit a vše probíhalo s úsměvem na tváři. Byla jsem s přechodem plně spokojena. Nebála jsem se až bude někdo zase řvát při jízdách,ale těšila jsem se až budu řídit. Katulinka vám přeje hodně štěsti!!!
vloženo: 14. prosince 2009

Pokud máte s autoškolou Autobaro osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autobaro < <

Autoškola Autobaro - navigace