Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Dopravní podnik města Brna - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Dopravní podnik města Brna

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Dopravní podnik města Brna < <


   Skvělá autoškola :) zkoušky jsem udělal na poprvé, protože nejsem žádný dřevák a něco mě naučil i táta a vlastně i jeho kdysi učil můj děda :)
Mohu jen doporučit :-)
To co tady píšou některé herečky Vás doufám neodradí od dobré práce, jak jste se v autě jednou zmínil :-(
vloženo: 16. září 2020
vložil: Pavel, emailová adresa nezveřejněna


   Rozhodně nedoporučuji. Úplně nesmyslné povinné teorie, když nemáte čas na jízdu či teorii vaše smůla, na lidi jsou arogantní chovají se k vám ironicky a dělají z vás na jízdách blbce. Auto mi 3x podotýkám při 3tí jízdě ''chcíplo'' a instruktor místo toho, aby vše klidu vysvětlil měl trapné poznámky. Měsíc tam víc už nikdy a přechod do jiné autoškoly tady v Brně, kde během měsíce v rychlokurzu hotové závěrky bez problému. Nechápu ty super recenze.. Hrůza, děs
vloženo: 16. září 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Ztráta peněz, během výcviku se vytipují lidé, kterým se zkoušky nedají ať se snaží jakkoliv; na zkouškách pak uspějí ti žáci, kteří porušují předpisy i značky, jednoduše nejsou v merku (vlastní zkušenost). Vyhození několikrát od zkoušky za totální hovadinu (např. když napodruhé nezaparkujete, protože dostanete úzké a malé parkovací místo). Pokud jste vytipování, jste bez šance kurz úspěšně dokončit. Nechápu, kde se berou, tak pozitivní ohlasy a recenze. Běžte jinam, tady je to zbytečné. Jednoznačně nedoporučeno.
vloženo: 29. října 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mám velkou radost a dobrý pocit z toho že jsem se rozhodl právě pro DPMB autoškolu.
vloženo: 6. srpna 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vstřícný přístup, profesionalita, povinné teorie, nicméně o to lépe jsem se potom cítila na silnici v provozu. Co se cen týče, je to nejlepší možná varianta v poměru cena vs. výkon. Instruktoři skvělí, je vidět, že to jsou profíci, školitelé na teorie úžasní. Jsem moc spokojená, protože autoškolu dělám při práci a velmi mi vycházejí vstříc co se času a jízd týče. Moc doporučuji!!!
vloženo: 6. srpna 2019
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Dopravní podnik města Brna osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Dopravní podnik města Brna < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Dopravní podnik města Brna - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje