Autoškola K3A, K 3 A s.r.o.

Vizitka

Autoškola K3A
Kounicova 944/3
602 00, Brno- Veveří
web: http://www.k3a.cz/

kontaktní údaje

MottoU nás řidičák v pohodě, rychle a za dobrou cenu.

Popis autoškoly

Naše autoškola připravuje žadatele o řidičský průkaz již od roku 2000 a patří tak k nejdéle fungujícím autoškolám v Brně.

Dlouholeté zkušenosti jsou tak zárukou kvalitní přípravy nejen k závěrečným zkouškám, ale i pro vlastní řidičskou praxi absolventů.
Proto se každému žákovi věnujeme s maximální péčí, dbáme na průběžnou teoretickou přípravu i na uplatnění pravidel přímo v silničním provozu.
Tomu napomáhá kvalitně vybavená učebna na Kounicově ulici č. 3, tak i přátelský přístup zkušených instruktorů s dlouholetou praxí a příjemná atmosféra v průběhu celého kurzu.
Praktické jízdy probíhají jak na autocvičišti, tak ve skutečném provozu, a to za různých provozních podmínek, ve dne i v noci a na různých druzích komunikací.

Odměnou pro nás je Vaše spokojenost a doporučení naší autoškoly Vašim známým.

Vozový park osobní automobil:
Autoškola K3A byla doposud ohodnocena 30krát s průměrným počtem 3.73 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola K3A - navigace