Kolik a jaké jsou otázky z techniky na skupinu T?

• Od: Vlastik ( ) Kolik a jaké jsou otázky z techniky na skupinu T?
    Dobrý den.Mám skupinu B a chci si dělat skupinu T ,ale nemožu nikde najít otázky na techniku a kolik jich je.Děkuji za pomoc ,Navrátil

Vloženo 24. prosince 2011 (12:23) uživatelem Vlastik ( ) z IP adresy 85.70.XXX.XX
    • Od: Autoškola Dvůr Králové n.L. ( ) RE: Kolik a jaké jsou otázky z techniky na skupinu T?
      Otázky stejné jako na sk. "C" , celkem 45 otázek.
      Autoškola do které nastoupíte Vám zcela určitě nějakou formu otázek dá k dispozici ať už tištěnou formou nebo na CD. Součástí kursu bude i praktická část výuky údržby.

Vloženo 24. prosince 2011 (14:37) uživatelem Autoškola Dvůr Králové n.L. ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: Radek ( ) RE: RE: Kolik a jaké jsou otázky z techniky na skupinu T?
        Jaké jsou testy na traktor a technika

Vloženo 23. ledna 2023 (12:24) uživatelem Radek ( ) z IP adresy 78.80.XXX.XX
        • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: RE: RE: Kolik a jaké jsou otázky z techniky na skupinu T?
          Technika/Udrzba pouze kontrola vozidla před jízdou. Testy "T" nejsou specifikovány jako u ostatních skupin...tak testy "B" , "C" . Součástí zkoušky samozřejmě odpojení, zapojení soupravy.

Vloženo 23. ledna 2023 (13:12) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 37.48.X.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Kolik a jaké jsou otázky z techniky na skupinu T? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.